Części do maszyn rolniczych CNH (Case/New Holland) – co oferuje firma CNH Industrial?

Części do maszyn rolniczych CNH obejmują w swojej kategorii ogromną ilość produktów wiodących marek. Firma CHN Industrial jest obecnie uznawana za lidera na rynku producentów maszyn rolniczych. W swojej ofercie posiada bowiem sprzęt marek takich jak Case, New Holland, Magirus, Steyr. Oryginalne komponenty są ciągle poszukiwane przez rolników w celu zapewnienia ciągłości pracy różnorodnych maszyn, zwłaszcza podczas sezonu. Serwisowanie i systematyczna wymiana zużytych części pozwala na utrzymanie sprzętu w jak najlepszym stanie, co znacznie ogranicza ryzyko jego awarii i unieruchomienia. Każda usterka może bowiem  stać się przyczyną przestoju, narażając rolnika i gospodarstwo na straty materialne.

W naszej ofercie części do maszyn rolniczych CNH znajdują się różnorodne komponenty, dobierane indywidualnie do potrzeb klienta, zwłaszcza do modelu posiadanej przez niego maszyny. To przede wszystkim filtry, elementy układu napędowego, uszczelki, układy hydrauliczne, elementy karoserii. Wszystkie z nich podczas eksploatacji zużywają się, niektóre ulegają nawet uszkodzeniom. Wybierając oryginalne komponenty, klient zyskuje gwarancję wysokiej jakości materiałów i dokładnego wykonania. Co więcej, nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by odpowiednio dobrać element wyposażenia do parametrów technicznych danego sprzętu.

Rozwój rolnictwa a progres marki CNH Industrial

Poważana dziś marka CNH Industrial opiera się o ponad stuletnią działalność specjalistyczną w branży rolniczej. Już w 1895 roku otwarto zakład naprawy maszyn w miejscowości New Holland. Odpowiedzialny za jego działanie był Abe Zimmerman. Niespełna 10 lat później rozpoczęto produkcję maszyn rolniczych, włącznie z młynami paszowymi. W ten sposób wspierano lokalną społeczność, pomagając w rozwoju rolnictwa i poszczególnych gospodarstw. Obecnie części do maszyn rolniczych CNH to jednak nie tylko New Holland. Jak wygląda historia rozwoju marki?

W 1907 roku przedstawiono prototyp pierwszego ciągnika napędzanego silnikiem spalinowym. Rozwój rolnictwa ruszył w niezwykle szybkim tempie. Już 10 lat później na rynek wprowadzono ciągnik Fiat Model 702. Następnie wyprodukowano ciągnik na podwoziu gąsienicowym. W 1947 roku Sperry Rand Corporation przejmuje New Holland i zmienia nazwę marki na Sperry New Holland. Już 5 lat później wprowadzono na rynek pierwszy samobieżny kombajn żniwny w Europie i samobieżną żniwiarkę. W 1999 roku doszło do fuzji New Holland N.V. i Case Corporation. Tym samym rozpoczęto nową erę w rozwoju branży rolniczej. Do kolejnej fuzji doszło w 2013 roku, gdy połączono marki CNH Global N.V. i Fiat Industrial S.p.A. 

Marka New Holland w Polsce produkuje sprzęt rolniczy w fabrykach w Płocku i Kutnie. Działają one zgodnie ze standardami World Class Manufacturing. Stosuje się je jednocześnie we wszystkich zakładach CNH Industrial. Ich celem jest zapewnienie produkcji na najwyższym możliwym poziomie. 

Części do maszyn rolniczych CNH (Case/New Holland) – czym się odznaczają?

Niezależnie od wieku i modelu posiadanego sprzętu, części do maszyn rolniczych CNH odznaczają się najwyższą jakością i niezawodnością. Pochodzą od wiodących producentów. Dzięki temu rolnik zyskuje gwarancję, że przechodzą skrupulatne i wymagające testy oraz kontrole jakości. Zaprojektowane są one bowiem z myślą o swojej szczytowej wydajności w najgorszych warunkach. Spełniają surowe normy, posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Nie ma zatem lepszego sposobu na wzmocnienie własnej maszyny i przywrócenie jej świetności niż zamontowanie oryginalnych, nowych części na miejsce zużytych lub zepsutych. Oryginalne części produkuje się odpowiednio do istniejących na rynku marek i modeli sprzętu oraz odpowiadającym im parametrom technicznym.

Jakie części do maszyn rolniczych CNH kupuje się najczęściej?

Zakup maszyny rolniczej to spory wydatek. Zwykle stanowi największą inwestycję w rozwój gospodarstwa rolnego, zarówno niewielkiego (rodzinnego), jak i przedsiębiorstwa. By uniknąć kolejnych, nieplanowanych wydatków, rolnicy najczęściej decydują się na zakup sprawdzonego sprzętu od producentów, cieszących się ogromnym zaufaniem użytkowników. Wśród nich wymienia się przede wszystkim kombajny zbożowe Case, kombajny zbożowe John Deere, ciągniki New Holland.

Czujniki

Wśród często kupowanych części do ciągników rolniczych Case/New Holland znajdują się wszelkiego rodzaju czujniki. Są to przede wszystkim zużywające się potencjometry czy czujniki obrotów wałka odbioru mocy. Ich prawidłowe funkcjonowanie jest konieczne do zapewnienia sprawności maszyny rolniczej. Bez odpowiedniego poziomu ich sprawności utrudnione może okazać się nawet uruchomienie wybranego sprzętu.

Filtry

Wymiany często wymaga również filtr hydrauliczny w maszynach rolniczych. Usterki i nadmierna eksploatacja dotyczą ponadto filtrów oleju, oleju silnikowego oraz odmy. Szczególnie o ich stan należy zadbać po zakończeniu sezonu oraz przed jego ponownym rozpoczęciem. Długotrwałe unieruchomienie maszyny rolniczej bez jej odpowiedniego przygotowania do przestoju powoduje, że do filtrów przedostają się zanieczyszczenia. Zalegające ciecze przyczyniają się do korozji układów i ich niszczenia.

Elementy karoserii

Klienci poszukują przede wszystkim osłon, ram i maskownic. Pełnią one funkcję zarówno estetyczną (kosmetyczną), jak i zabezpieczającą. Ochraniają wybrane elementy maszyn rolniczych przed nadmiernymi zanieczyszczeniami i działaniem szkodliwych czynników.

Akcesoria

Wśród części do maszyn rolniczych CNH wymienia się również wszelkiego rodzaju akcesoria. To uszczelki, zawory, wzmocnienia, zatrzaski, elementy plastikowe, łożyska, tuleje i stożki. Mimo swoich zwykle niewielkich rozmiarów, niosą ogromne znaczenie dla prawidłowego działania maszyny rolniczej. Są one kluczowe dla funkcjonowania wszystkich podzespołów.

Części do maszyn rolniczych CNH i części do ciągników rolniczych – oferty sklepów internetowych. Elementy oryginalne i części zamienne

Części do maszyn rolniczych można zakupić zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych oraz hurtowniach. W branży rolniczej niezwykle istotny jest jednak czas. Zwłaszcza w przypadku awarii sprzętu rolniczego, gdy nad właścicielem gospodarstwa wisi widmo długotrwałego unieruchomienia maszyny rolniczej. Decydując się na zakup oryginalnych części do ciągników rolniczych New Holland, kombajnów zbożowych New Holland w sieci nie należy obawiać się niewłaściwego ich doboru do potrzeb klienta. W sklepach internetowych, podobnie jak w stacjonarnych, do dyspozycji rolników pozostają doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. Na podstawie krótkiej, ale dokładnej rozmowy są oni w stanie określić dokładnie, jakiej części CNH poszukuje do swojej maszyny klient.

W przypadku kupna części do maszyn rolniczych CNH w sieci, w naszym sklepie na klienta czeka największy wybór dostępnych komponentów. Najczęściej są dostępne od ręki, dzięki współpracy z producentami, dystrybutorami i dostawcami. Szybka wysyłka prosto do gospodarstwa rolnika oraz atrakcyjna cena części – to główne atuty zakupów w sieci.

części do maszyn rolniczych CNH

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Menu głowne

665 199 755