Sklep internetowy agrogalop.pl/sklep realizuje zamówienia tylko i wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Msza również możliwość dostarczenia lub odbioru towaru osobiście w siedzibie naszej firmy.

Zamówienie złożone do 15:30 wychodzą tego samego dnia.

Dołożymy wszelkich starań, aby realizacja złożonego zamówienia przebiegła sprawnie, a zakupiony produkt jak najszybciej do Ciebie trafił.

Czas realizacji zamówienia

W zależności od wybranej przez Ciebie formy płatności, czas realizacji zamówienia liczony jest od:

  1. W przypadku wybrania płatności przy odbiorze zamówionego towaru (płatność za pobraniem) – wskazany czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia wysłania do Ciebie przez GALOP Wojciech Gałosz wiadomości elektronicznej z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji.
  2. W przypadku wybrania płatności z góry przelewem internetowym – wskazany czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia otrzymania przez GALOP Wojciech Gałosz potwierdzenia poprawnego wykonania płatności przez podmiot realizujący płatności.

Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych, a w przypadku zamówień specjalnych wymagających kontaktu z klientem czas realizacji jest ustalany indywidualnie.

Tabela kosztów wysyłki

Forma dostawy Koszt dostawy
Kurier GLS przesyłka do 30kg (przelew na konto, płatności online) 21 zł
Kurier GLS przesyłka do 30kg (płatność za pobraniem) 25 zł
Odbiór osobisty 0 zł

Menu głowne

665 199 755