CAT

Części do maszyn rolniczych Caterpillar

Szeroki asortyment części do maszyn rolniczych Caterpillar (CAT) dostępny obecnie na rynku branżowym jest odpowiedzią na aktualne potrzeby nie tylko rolników. Producent słynie bowiem również z wysokiej jakości maszyn budowlanych, które też wymagają serwisowania oraz wymiany podstawowych elementów i podzespołów. Wraz z upływem czasu ulegają one zużyciu i zniszczeniom. Mimo wysokiej wytrzymałości komponentów, maszyny rolnicze skazane są na wymagającą pracę w ciężkich warunkach. W związku z tym każdy rolnik powinien być odpowiednio przygotowany do sezonu, wcześniej wykonując skrupulatny przegląd stanu technicznego całej floty swoich pojazdów.

Części do maszyn rolniczych Caterpillar poszukiwane są zwykle jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Wówczas rolnicy decydują się na wykonanie wszystkich koniecznych napraw, zmniejszając ryzyko awaryjnego unieruchomienia maszyny podczas siewu lub żniw. Dzięki temu dbają o rentowność własnej działalności. Każda awaria maszyny rolniczej generuje straty. Zwłaszcza jeżeli ma ona miejsce podczas korzystnych warunków pogodowych – wtedy właściciele gospodarstw pracują na roli nawet przez kilkanaście godzin dziennie.

Najwyższa jakość części do maszyn rolniczych Caterpillar – jak rozpoznać oryginalne komponenty?

Sprzedaż oryginalnych części do maszyn rolniczych Caterpillar prowadzona jest online i stacjonarnie. Szeroki wybór asortymentu w sklepach internetowych doceniają przede wszystkim ci, którym zależy na najwyższej jakości produktu połączonej z szybką realizacją zamówienia. Nawet jeżeli sprowadzamy część na specjalne zamówienie klienta, dociera ona do jego gospodarstwa nawet w ciągu 24-48 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Oryginalne komponenty CAT posiadają numer katalogowy. Klient może sprawdzić jego zgodność z treścią katalogu dostępnego bezpośrednio u producenta, w tym również na jego stronie internetowej. Dodatkowo części oryginalne sygnowane są logo producenta, zlokalizowanym w widocznym miejscu. Dlaczego klienci wybierają oryginały zamiast zamienników? Mimo że często kupno części oryginalnych wiąże się z koniecznością poniesienia wyższych kosztów, rolnicy doceniają przede wszystkim ich bezawaryjność i wytrzymałość. Wszystkie prezentowane części marki Caterpillar wykonuje się z wysokiej jakości materiałów.

CAT Caterpillar – jak znaleźć odpowiednie części do maszyn budowlanych i rolniczych?

Oryginalne części Caterpillar pasują idealnie do wszystkich maszyn producenta. W ich odpowiednim doborze do modelu i serii pojazdu pomaga katalog. Klient może też zwrócić się również po pomoc do naszych specjalistów. W sklepie internetowym GALOP doświadczeni sprzedawcy oferują eksperckie doradztwo na etapie poszukiwania odpowiedniej części rolniczej. W ten sposób można uniknąć niebezpiecznych pomyłek, które mogłyby sprzyjać awariom i dalszym usterkom maszyn.

Sprawdzone części zamienne w ofercie sklepu internetowego GALOP

W sklepie internetowym GALOP oferujemy wyłącznie oryginalne, sprawdzone części do maszyn rolniczych Caterpillar. Klienci poszukują ich do wyposażenia własnych kombajnów zbożowych, ciągników rolniczych, a nawet koparek. Najczęściej poszukiwanymi elementami są: pompy, podzespoły silnika, filtry, sworznie, tuleje, zestawy uszczelnień. Wśród popularnych części CAT wymienia się ponadto lemiesze, zęby i pierścienie.

Nasz sklep internetowy GALOP oferuje klientom dostępne od ręki czujniki stabilizacji, czujniki przeciążeniowe łyżki. To części do maszyn CAT niezbędne w celu zapewnienia nie tylko optymalnego ich funkcjonowania, ale również bezpieczeństwa i komfortu operatora. Na życzenie klienta sprowadzamy również inne części.

Zakupy online są niezwykle łatwe i szybkie. Wystarczy dokonać wyboru części, umieścić je w wirtualnym koszyku i potwierdzić chęć wykonania transakcji. Po opłaceniu zamówienia nasi pracownicy przystępują do jego realizacji. Zamówioną część skrupulatnie pakujemy i wysyłamy do klienta za pośrednictwem firmy transportowej. Dostawa jest szybka, dzięki czemu rolnik może jak najszybciej przystąpić do naprawy lub serwisu swojej maszyny Caterpillar. To szczególnie istotne dla tych, którzy wiedzą, jak przygotować ciągnik do sezonu.

części do maszyn rolniczych Caterpillar

Źródło: Freepik

Menu głowne

665 199 755