Claas

Części do maszyn rolniczych Claas

Firma Claas jest obecnie światowym pionierem na rynku branży rolniczej. Maszyny tego producenta wybiera coraz szersze grono odbiorców. Widoczne są one na polskich polach zwłaszcza podczas żniw. By odpowiednio przygotować je do sezonu żniwnego oraz zadbać o ich dobry stan techniczny podczas wymagającej pracy na roli, rolnicy poszukują oryginalnych części do maszyn rolniczych Claas. Niezbędne są one również podczas awarii maszyn, które mogą skutkować nawet ich czasowym unieruchomieniem. Podczas sezonu dla rolników liczy się przede wszystkim czas, dlatego korzystają oni zwykle z oferty sklepu internetowego, gdzie zamówienia realizowane są od ręki.

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór części do maszyn rolniczych Claas oraz dbamy o szybką wysyłkę. Duży wybór elementów nie musi być dla klienta problematyczny głównie dzięki pomocy naszych doradców. Zapewniamy eksperckie wsparcie na etapie składania zamówienia, dzięki czemu klienci niwelują ryzyko popełnienia pomyłki w doborze części. W sklepie internetowym szczegóły koszyka można kontrolować wielorazowo.

Niezawodne części Claas w sklepie internetowym GALOP – jak je wybrać? Oryginalne części rolnicze Claas

Części do maszyn rolniczych Claas dostępne w katalogu firmy GALOP to przede wszystkim: pompy, pierścienie, łożyska, uszczelki, tuleje, tarcze. Oferujemy również gotowe zestawy naprawcze i poszczególne części do pras Claas, sieczkarni polowych, ładowarek i innych maszyn. W wyborze oryginalnych części rolniczych Claas pomagają klientom wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Można również samodzielnie wyszukać potrzebne elementy wyposażenia swojej maszyny za pośrednictwem wygodnej wyszukiwarki. Zadanie to ułatwia przejrzysta lista produktów kategorii. Jeżeli klient nie jest pewny swojego wyboru, może skontaktować się z przedstawicielem firmy. Dzięki takim działaniom ograniczamy ryzyko pomyłki przy doborze części do danego modelu i serii maszyny rolniczej. W niektórych przypadkach pomocny okazuje się numer VIN pojazdu, do którego indywidualnie dobiera się potrzebne podzespoły Claas.

Części do maszyn rolniczych Claas na polskim rynku rolniczym – szybka wysyłka i współpraca z producentem

Firma GALOP jako ekspert branżowy współpracuje z najlepszymi dealerami i dystrybutorami. Dzięki temu możliwe jest dostarczanie sprawdzonych części do maszyn rolniczych Claas do każdego gospodarstwa rolnego. Większość z nich, zarówno tych małych, rodzinnych, jak i dużych przedsiębiorstw, posiada w swojej flocie sprzęt marki Claas. Prędzej czy później rolnicy korzystają więc z oferty internetowych sklepów rolniczych, zwłaszcza w przypadku awarii podczas kampanii żniwnej. Sprawna realizacja zamówienia i szybka dostawa zagwarantowana jest dzięki wyposażeniu magazynu oraz ścisłej współpracy przedstawicieli firmy z producentem części. W sklepie GALOP dostawa produktów do klientów trwa zwykle od 24 do 48 godzin. Części wysyłane są za pośrednictwem sprawdzonych kurierskich firm transportowych.

Podzespoły i części do ciągników Claas – elektryka i silnik

Wśród części do maszyn rolniczych Claas dostępnych online w sklepie internetowym GALOP wymienić należy te, które służą naprawie silnika i elektryki. To przede wszystkim przyłącza, czujniki, kable i przewody, płyty styków poszczególnych modułów, sterowniki silnika oraz termostaty skrzyni. Autoryzowane części idealnie współgrają z napędami poszczególnych modeli i serii maszyn rolniczych, co gwarantuje niezawodną współpracę wszystkich układów. Silnik jest sercem każdego pojazdu, należy zatem szczególnie zadbać o jego stan techniczny. Dla jego prawidłowego funkcjonowania istotne jest zatem również stosowanie odpowiednich substancji smarujących, przede wszystkim dobranego do możliwości i potrzeb sprzętu oleju. Należy ponadto okresowo kontrolować jego ilość, do czego służą bagnety.

Układ hydrauliczny, filtr paliwa, filtr powietrza – najpopularniejsze części do kombajnów Claas i traktorów

Sklep internetowy GALOP oferuje swoim klientom pompy hydrauliczne Claas kompatybilne również z maszynami innych producentów, m.in. Massey Ferguson. W ofercie często wybieranych części do kombajnów zbożowych Claas, ładowarek Claas i innych maszyn producenta dostępne są przede wszystkim pierścienie uszczelniające i uszczelki, tuleje, sworznie, sprężyny, filtry powietrza i paliwa. Układy hydrauliczne stosuje się w maszynach rolniczych głównie ze względu na możliwość płynnego regulowania prędkości podnoszenia maszyny i zapewnienia ochrony przed przeciążeniem. Filtry z kolei chronią silnik i układy przed możliwym przedostaniem się do nich zanieczyszczeń.

Akcesoria do maszyn rolniczych – termostaty, uszczelki, oświetlenie LED, reflektory, czujniki

W naszym sklepie internetowym klient może ponadto zaopatrzyć się w akcesoria potrzebne do prawidłowej i bezpiecznej pracy każdej maszyny rolniczej. Podobnie jak części do maszyn rolniczych Claas, również i tego wyposażenia rolnicy potrzebują zarówno podczas żniw, jak i po zakończeniu sezonu. Akcesoria rolnicze pozwalają na profesjonalne wyposażenie kabiny operatora maszyny, ulepszenie kosiarek, kos, siewników. Zwiększają wydajność bębnów, przenośników, owijarek, hederów, rozrzutników, rozsiewaczy nawozów i sieczkarni. Kupuje się je zatem nie tylko do ciągników rolniczych i kombajnów zbożowych Claas. To przede wszystkim przeguby, lampy, lusterka, szyby, a nawet opony. Dodatkowy asortyment zamawia się zwykle również na specjalne życzenie klienta.

Dlaczego warto wybierać wysokiej jakości części do maszyn rolniczych Claas?

Choć istnieje ogromna ilość części zamiennych do maszyn rolniczych Claas, rolnicy wybierają zwykle oryginalne komponenty. Stoją jednak przed trudnym wyborem – zamienniki są bowiem zwykle tańsze, ale mogą okazać się produktami o niższej jakości wykonania i mniejszej wytrzymałości. Sprzęt używany w rolnictwie optymalnie jest utrzymywać z wykorzystaniem części Claas od sprawdzonego producenta. Tańsze zamienniki mogą być bowiem niedokładnie dostosowane do pracy w określonych modelach maszyn. Decydując się na korzystanie z oryginalnych części, klient zmniejsza ryzyko wystąpienia kolejnych awarii, zwiększa żywotność własnego sprzętu oraz zyskuje pewność, że odpowiednio dobrane komponenty zadbają o maksymalną wydajność maszyny. Części do kombajnów i ciągników rolniczych Claas to również bezpieczniejsze użytkowanie sprzętu i oszczędność kosztów. Dłuższa żywotność oryginalnych części uzależniona jest przede wszystkim od wytrzymałych materiałów, z jakich się je wykonuje.

części do maszyn rolniczych claas

Menu głowne

665 199 755