Horsch

 • Amortyzator gumowy redlicy HORSCH 00200166

  Oryginalny amortyzator gumowy redlicy HORSCH

  Numer katalogowy: 00200166

 • Obudowa z zespołem łożyska sześciokąt Horsch 00240151

  Oryginalna obudowa z zespołem łożyska sześciokąt Horsch

  Numer katalogowy: 00240151

 • Przegroda dawkowania 00402006 HORSCH

  Oryginalna przegroda dawkowania HORSCH PP

  Numer katalogowy: 00402006

 • Skrobak redlicy Horsch 23044015

  Skrobak Horsch

  Numer katalogowy: 23044015

 • Tarcza wysiewająca kukurydzy Horsch 00402002

  Oryginalna tarcza wysiewająca Horsch

  Numer katalogowy: 00402002

   

 • Tuleja HORSCH 00230005 ZAM

  Oryginalny zamiennik tuleja HORSCH

  Numer katalogowy: 00230005

  Wymiary

  Średnica zewnętrzna 50 mm

  Średnica wewnętrzna 40 mm

  Wysokość 30 mm

 • Wspornik Horsch 00401666

  Oryginalny wspornik marki Horsch

  Numer katalogowy: 00401666

Części do maszyn rolniczych Horsch

Części do maszyn rolniczych Horsch należą do jednych z najbardziej cenionych komponentów i podzespołów na światowym rynku branżowym. To niemiecki producent, zajmujący się projektowaniem i produkcją innowacyjnych elementów wyposażenia maszyn rolniczych. Sprzęt oferowany przez markę służy przede wszystkim do wyrównywania struktury gleby pola. To najwyższej klasy brony, kultywatory, siewniki i wały nożowe. Jak każdy sprzęt rolniczy, również te maszyny pracują w ekstremalnie trudnych warunkach przez wiele godzin dziennie. Narażone są na działanie szkodliwych czynników, w związku z czym naturalnie zwiększa się ryzyko wystąpienia ich awarii.

W przypadku usterki czy uszkodzenia elementów wyposażenia gospodarstwa rolnego, zwłaszcza pojazdów należących do floty, naraża się je na znaczne straty finansowe. Dochodzi bowiem do nieekonomicznych przestojów, które mogą wpłynąć niekorzystnie na późniejsze zbiory i przebieg dalszej kampanii. Części do maszyn rolniczych Horsch poszukiwane są przez rolników zwykle jeszcze przed rozpoczęciem sezonu żniwnego. Maszyny producenta biorą bowiem czynny udział w przygotowaniu podłoża pod siew. Podobnie jak ciągnik, muszą zatem być przygotowane do ciężkiej pracy dużo wcześniej niż np. kombajn zbożowy.

Horsch – światowy producent bron, kultywatorów i wałów nożowych dla gospodarstwa

Innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwoliły na wdrożenie do rolnictwa nowoczesnych maszyn i pojazdów rolniczych zastępujących siłę ludzkich mięśni. Rosnącą popularnością odbiorców cieszą się zatem nie tylko same urządzenia, ale również ich komponenty i podzespoły. Oryginalne części do maszyn rolniczych Horsch wybierane są zwykle podczas przygotowań maszyn rolniczych do sezonu. To wtedy rolnicy zauważają pierwsze oznaki ich nieprawidłowego funkcjonowania. Podczas konserwacji i serwisu maszyny widoczne stają się ponadto zużycia części, zwłaszcza po usunięciu z nich grubej warstwy zanieczyszczeń. Systematyczne przeglądy pozwalają utrzymać sprzęt dla rolnictwa w odpowiednio dobrym stanie technicznym. W ten sposób dba się nie tylko o wydajną pracę, ale również o bezpieczeństwo.

Trwałość i efektywność części do maszyn rolniczych Horsch

W razie awarii i usterki maszyny rolniczej szukamy produktów, które będą charakteryzowały się wysoką jakością. Atrakcyjną ofertą dla klientów jest taka, która łączy dobrą efektywność pracy części do maszyn rolniczych Horsch z ich stosunkowo niską ceną. W odpowiedzi na potrzeby rolników powstała oferta sklepu internetowego GALOP. Oferowane części pochodzą bezpośrednio od sprawdzonego producenta. Dzięki temu jako sprzedający mamy pewność, że oferujemy klientowi najlepszy produkt. Wszystkie części rolnicze sygnowane logo firmy Horsch przechodzą bowiem skrupulatne testy jakości. W ten sposób można zmierzyć przede wszystkim stopień ich wydajności i kompatybilność z różnymi modelami maszyn rolniczych.

Oferta marki Horsch jest imponująca. Ten światowy lider ściśle współpracuje z dystrybutorami oraz klientami, poznając ich aktualne potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu producent może dostosować swoją ofertę do aktualnych trendów i indywidualnych potrzeb właścicieli gospodarstw rolnych. Dbałość o szczegóły, wysoka jakość wykonania, solidne materiały – to tylko niektóre z atutów maszyn Horsch.

Szeroki wybór części do maszyn rolniczych Horsch a zapytanie o produkt i jego kompatybilność ze sprzętem

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór części do maszyn rolniczych Horsch. Jako doświadczeni w branży specjaliści dokładamy wszelkich starań, by klienci znaleźli w naszej ofercie elementy i akcesoria, których aktualnie potrzebują. W razie konieczności dokonujemy indywidualnych zamówień. Sprzęt potrzebny rolnikowi podczas codziennych prac w gospodarstwie dobieramy do jego potrzeb. Jeżeli klient nie zna dokładnych parametrów elementu, którego potrzebuje, wystarczy, że skontaktuje się z przedstawicielem naszej firmy. Nazwa części, model i rodzaj pojazdu lub jego numer VIN pozwoli nam szybko znaleźć odpowiednie podzespoły. Optymalny dobór części do maszyn rolniczych Horsch jest szczególnie istotny dla ich prawidłowej pracy. Niedopasowana część może bowiem stać się przyczyną kolejnych usterek, a nawet dłuższego unieruchomienia maszyny.

Części Horsch w sklepie internetowym GALOP – tuleje, amortyzatory, części do siewników

Zakup maszyny rolniczej nie oznacza końca wydatków i inwestycji w rozwój gospodarstwa. Rolnicy poszukują różnorodnych części do maszyn rolniczych Horsch – od niewielkich akcesoriów po większe elementy, czy nawet całe układy maszyn. Zwykle najczęściej zużywają się filtry, pompy, przeguby czy łańcuchy. Niektórzy poszukują również osi, korpusów ustrojów uprawowych, a nawet wózków transportowych. W asortymencie naszego sklepu internetowego od ręki dostępne są takie elementy jak: amortyzator gumowy redlicy, skrobak redlicy, tuleje, wsporniki, obudowy i łożyska. Polecamy ponadto przegrody dawkowania i tarcze wysiewające.

części do maszyn rolniczych Horsch

Menu głowne

665 199 755