John Deere

Części do maszyn rolniczych John Deere

Dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów odpowiednio dobranych do ich potrzeb i objętych gwarancją – to domena naszej firmy. Funkcjonujący od wielu lat sklep internetowy GALOP umożliwia klientom szybką i skuteczną realizację niemal każdego zamówienia. Bogaty asortyment części do maszyn rolniczych John Deere umożliwia bezproblemowe dopasowanie odpowiedniego komponentu do parametrów posiadanego przez rolnika sprzętu. Klientom dostarczamy części i akcesoria dedykowane przede wszystkim do ciągników, kombajnów zbożowych oraz opryskiwaczy John Deere. Oferujemy komponenty do kosiarek, sieczkarni, siewników, rozrzutników i innych maszyn rolniczych oraz komunalnych. Nasze produkty pochodzą bezpośrednio od producenta, są zatem oryginalne. Dzięki temu na rynku wyróżniają się trwałością i bezawaryjnością.

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy przede wszystkim takie części do maszyn rolniczych John Deere jak: elementy wyposażenia układu hydraulicznego oraz kierowniczego, alternatory, części do chłodnicy, filtry paliwa, pompy, amortyzatory, filtr powietrza John Deere oraz akcesoria (m.in. lampy oraz czujniki). Zwykle to one najczęściej i najszybciej ulegają wyeksploatowaniu w maszynach rolniczych. Pracują bowiem w ekstremalnie trudnych warunkach nawet przez kilkanaście godzin dziennie podczas kampanii. Nie musimy jednak obawiać się unieruchomienia maszyny podczas awarii i generowania strat. Części do ciągników i maszyn rolniczych Deere & Company (John Deere) są łatwo dostępne w naszym sklepie internetowym.

Oryginalne części rolnicze John Deere w ofercie sklepu internetowego GALOP a części zamienne do maszyn rolniczych

Oryginalne części do maszyn rolniczych John Deere dostarczamy do gospodarstw rolnych naszych klientów dzięki ścisłej współpracy z producentami. Zajmujemy się profesjonalną realizacją zamówienia już od momentu odpowiedniego doboru części do posiadanego rodzaju maszyny. Nasi specjaliści w razie konieczności przedstawiają klientom ofertę dostępną w katalogu części, pomagając im w znalezieniu odpowiednich komponentów. Jeżeli nie wiesz, którego elementu lub podzespołu potrzebujesz, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami. Pomogą w wyborze części, w razie konieczności wskażą oraz sprawdzą dostępność odpowiednich zamienników. Wysyłkę najczęściej realizujemy w ciągu 24 godzin, co oznacza, że zamówiony produkt trafia w ręce naszego klienta w ciągu 2-3 dni od daty złożenia zamówienia.

Części John Deere – filtry hydrauliki w najniższych cenach

Jednymi z najczęściej kupowanych części John Deere w naszym sklepie są filtry hydrauliki. Pełnią one kluczową rolę we wszystkich systemach hydrauliki instalowanych w ciągnikach rolniczych i kombajnach zbożowych John Deere. Celem ich zastosowania w maszynie rolniczej jest usuwanie zanieczyszczeń, które mogą być obecne w oleju hydraulicznym. To przede wszystkim pył, metalowe opiłki i inne mikrocząsteczki. W ofercie naszego sklepu znajdują się filtry hydrauliczne John Deere siatkowe oraz serie filtrów hydraulicznych: AL, RE oraz AH.

Części do maszyn rolniczych John Deere – rozruszniki z reduktorem, czujniki ciśnienia oleju John Deere

Rozrusznik elektryczny w maszynie rolniczej należy do jednego z najistotniejszych elementów wchodzących w skład osprzętu silnika spalinowego. Jego prawidłowe funkcjonowania umożliwia uruchomienie silnika. Za pośrednictwem tej części do maszyny rolniczej John Deere możliwa jest zamiana energii elektrycznej z akumulatora w energię mechaniczną, wprowadzającą wał korbowy w ruch w niskim momencie obrotowym silnika. Reduktor wspomaga uruchomienia silnika w trudnych warunkach, zwłaszcza podczas zimy, gdy panują ujemne temperatury powietrza.

Czujniki ciśnienia oleju to niewielkie gabarytowo części rolnicze John Deere, ale wielkie pod względem istotności w całym układzie maszyny rolniczej. Element ten umieszcza się w sprzęcie posiadającym silnik spalinowy. Zadaniem czujnika jest przede wszystkim kontrola i pomiar wartości ciśnienia oleju w układzie smarowania. Dzięki prawidłowemu funkcjonowaniu tej części możliwe jest szybkie wykrycie ewentualnych awarii i zapobieganie poważnym uszkodzeniom silnika.

W naszej ofercie znajdują się także części takie jak: zespół sprzęgający rozrusznika John Deere, czujnik ciśnienia wysokiego, czujniki ciśnienia paliwa John Deere serii RE, czujnik ciśnienia klimatyzacji oraz czujnik ciśnienia oleju.

Akcesoria – reflektory dwukierunkowe, termostaty, uszczelki, szyby drzwi

Oferujemy nie tylko oryginalne części do maszyn rolniczych John Deere, ale również wszelkie akcesoria i elementy wyposażenia maszyn tego producenta. Właściciele pojazdów marki John Deere poszukują u nas uszczelnień, śrub, zacisków, tulei, obudowy złącz, oświetlenia, szyb, a nawet opon. Ich zastosowanie wpływa nie tylko na sprawność i wydajność maszyny, ale również na komfort pracy samego operatora. W naszym asortymencie znajdziesz również m.in. elementy wyposażenia kabiny, kluczyk zapłonu, klucze do filtrów, a nawet prostowniki.

Jakie części do opryskiwaczy John Deere można znaleźć w sklepie GALOP?

Dostarczamy zarówno części do traktorów i kombajnów John Deere, jak i komponenty dedykowane dla innych maszyn rolniczych tego producenta. W naszym sklepie internetowym klienci znajdują m.in. dźwignie opryskiwacza, zestawy naprawcze pompy oraz oryginalne zęby podbieracza prasy kostkującej John Deere. Wyposażamy gospodarstwa rolne również w elementy do maszyn zielonkowych. Oferujemy wały kierownicze do kosiarek, paski, noże oraz kompletne zestawy serwisowe.

Części do maszyn rolniczych John Deere

Menu głowne

665 199 755