Kverneland

Części do maszyn rolniczych Kverneland

Kverneland to norweski producent wysokiej jakości części do maszyn wykorzystywanych powszechnie w pracy na gospodarstwie rolnym. Renoma firmy powstawała przez ponad 100 lat, zdobywając uznanie wśród rolników na całym świecie. Coraz powszechniej poszukują oni zatem części do maszyn rolniczych Kverneland. Sprzęt producenta widoczny jest coraz częściej na polskich polach. W rolnictwie nieuniknione są jednak usterki i awarie maszyn, zwłaszcza tych, które podczas kampanii pracują nieprzerwanie przez wiele godzin dziennie.

Komponenty i podzespoły maszyn rolniczych zużywają się i ulegają awarii pod wpływem działania szkodliwych czynników zewnętrznych. To przede wszystkim zanieczyszczenia, wysoka temperatura oraz ciecz. Szczególnie narażone na ich działanie są części ruchome pługów, kultywatorów, bron, kosiarek, siewników itp. Stojąc przed wyborem oryginalnych części do maszyn rolniczych Kverneland, rolnicy zastanawiają się nad tym, czy są one warte inwestycji i czy posłużą przez wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Części zamienne czy oryginalne części Kverneland?

Oryginalne części do maszyn rolniczych Kverneland dostępne w internetowym sklepie rolniczym GALOP to produkty pochodzące bezpośrednio od producenta. Charakteryzują się zatem wysokim poziomem jakości wykonania oraz gwarancją wieloletniej eksploatacji. To informacje szczególnie istotne dla tych rolników, którzy posiadają nowy sprzęt marki Kverneland. Szczególnie dbają oni bowiem o instalowanie w urządzeniach oryginalnych komponentów i dokonywanie napraw w autoryzowanych serwisach. Tylko wówczas utrzymują oni gwarancję na cały sprzęt. Kupno sprzętu rolniczego to jedna z największych inwestycji w każdym gospodarstwie rolnym. Nie warto zatem oszczędzać na ich częściach w przypadku zaistnienia awarii czy usterek.

Części zamienne do maszyn rolniczych (zamienniki) kuszą właścicieli gospodarstw przede wszystkim niższą ceną. Nie zawsze jednak idzie ona w parze z wysoką jakością. Rolnicy preferują sygnowane elementy i podzespoły, zyskując gwarancję, że zostały one poddane skrupulatnym testom jakości.

Do jakich maszyn Kverneland rolnicy poszukują komponentów i podzespołów?

Części do maszyn rolniczych Kverneland to przede wszystkim akcesoria i elementy ruchome, które ulegają stopniowemu zużyciu podczas codziennego funkcjonowania maszyny. Rolnicy w swoich gospodarstwach rolnych, zarówno małych, jak i dużych, używają zwykle nie tylko podstawowych maszyn, takich jak ciągniki rolnicze czy kombajny zbożowe. Marka Kverneland oferuje klientom przede wszystkim pługi, kosiarko-rozdrabniarki, siewniki, pielniki i rozsiewacze nawozów. Producent ten znany jest również z oferty maszyn umożliwiających kultywację gleby. To przede wszystkim kultywatory, bierne agregaty uprawowe, głębosze, brony oraz wały uprawowe.

Jakich części klienci poszukują najczęściej? Lemiesze, płozy, śruby, redlice, czujniki, podbieracze, talerze itp.

Nasi klienci kierują do nas zapytania przede wszystkim o części do pługów Kverneland, poszukując lemieszy, śrub, czujników, odkładni (odkładnic). Wymiany wymagają często również płozy, redlice, talerze, podbieracze, elementy korpusu maszyny oraz zawory. Jeżeli w katalogu części producenta nie znajdziesz potrzebnego elementu, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Zadbamy o to, by oferowane przez nas produkty były kompatybilne z rodzajem i modelem posiadanego w gospodarstwie sprzętu.

Części do maszyn rolniczych Kverneland w ofercie sklepu GALOP – uszczelniacze, sworznie, tuleje, osłony, pierścienie, łożyska

Wśród części do maszyn rolniczych Kverneland dostępnych od ręki w sklepie internetowym GALOP można znaleźć łożyska samonastawne, osłony, pierścienie uszczelniające, uchwyty ustalające płytę kierowniczą, uszczelniacze i płytki uszczelniające. Popularnością cieszą się ponadto sworznie do tulei, sworznie obrotu siłownika pługu, tuleje i panewki.

Kategoria Kverneland w katalogu naszych produktów online to nie tylko części i akcesoria do maszyn rolniczych Kverneland. Nasz serwis stanowi rzetelne źródło informacji o nowościach, nowinkach technologicznych oraz promocjach na części rolnicze. Rolnicy mogą ponadto skorzystać z przydatnych porad dotyczących montażu, konserwacji lub serwisowania zakupionych produktów. W ten sposób można jak najlepiej wykorzystać ich potencjał i cieszyć się długotrwałym, bezawaryjnym działaniem. Istotna jest również wiedza o tym, jak przygotować maszyny rolnicze do sezonu.

części do maszyn rolniczych kverneland

Źródło: Freepik

Menu głowne

665 199 755