Kim Jesteśmy – GALOP Wyposażenie Rolnictwa

Firma GALOP Wyposażenie Rolnictwa od wielu lat specjalizuje się w bezpośrednim imporcie i dystrybucji części do maszyn rolniczych na terenie całego kraju. Codziennie sprowadzamy do naszej placówki z zagranicy nowe części konstrukcyjne i eksploatacyjne do sprzętu rolniczego oraz regenerujemy te zużyte. Dzięki stałym dostawom i profesjonalnemu podejściu zyskaliśmy grono lojalnych i przede wszystkim zadowolonych klientów, które z roku na rok mocno się powiększa. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki nam rolnicy mogą wykonywać swoją pracę bez przeszkód, na najwyższym poziomie.

Firma GALOP Wyposażenie Rolnictwa powstała w 2003 roku. Zamiłowanie do polskiej wsi i pasja motoryzacyjna zaowocowała działalnością zarejestrowaną na polskim rynku. Naszą misją jest poprawa jakości pracy rolników poprzez dostarczanie im najlepszych jakościowo części do maszyn rolniczych. Mając świadomość trudu, jaki podejmują podczas wypełniania swoich codziennych obowiązków, pragniemy usprawnić ich pracę.

Dlaczego warto wybrać GALOP Wyposażenie Rolnictwa?

proces
1

Wieloletnie doświadczenie

GALOP Wyposażenie Rolnictwa działa na polskim rynku rolniczym od 2003 roku. Od tego czasu zajmujemy się importem i wdrażaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w branży rolniczej. Służymy fachową pomocą w kwestii doboru odpowiednich części do maszyn rolniczych.
proces
2

Produkt

Szybko i bezpiecznie pozyskujemy dla rolników najlepszy i uznany na całym świecie sprzęt. W posiadanych przez nas katalogach widnieją rzeczywiste zdjęcia i dokładny opis każdej z oferowanych przez nas części do maszyn rolniczych. Dzięki temu wiesz, co kupujesz.
proces
3

Import

Po otrzymaniu zlecenia na import części do maszyn rolniczych realizujemy je rzetelnie i możliwie szybko. To od naszych działań uzależniona jest sprawność posiadanego przez Ciebie sprzętu. Zatem pośrednio od nas zależy też jakość Twojej pracy. To ogromna odpowiedzialność. Ściągamy do kraju najlepsze części, dające gwarancję długotrwałego sprawnego działania. Dostawy realizujemy w ciągu 48 godzin.
proces
4

Dyspozycyjność

Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym specjalistą z działu handlowego. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, poczty mailowej, formularza kontaktowego lub osobiście.
proces
5

Gwarancja i zwroty

Dbamy o to, by każdy wysyłany przez nas produkt zabezpieczony został przed uszkodzeniami w podróży. Wybieramy usługi sprawdzonej firmy przewozowej, dzięki czemu mamy pewność, że towar dotrze do Twoich rąk w nienaruszonym stanie. Gwarantujemy szybką dostawę – większość części do maszyn rolniczych wysyłamy w dniu zamówienia. Dzięki temu najczęściej trafiają one do Ciebie już następnego dnia. Jeżeli nasz produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go do nas zwrócić. Na każdą sprzedawaną przez nas część oczywiście otrzymujesz gwarancję.

GALOP Wyposażenie Rolnictwa – nasza działalność

Filarem działalności firmy GALOP Wyposażenie Rolnictwa są następujące usługi:

  • Sprzedaż i dystrybucja części do maszyn rolniczych – sprowadzamy je na życzenie klienta po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów zamówienia. Jeśli nie jesteś pewien, jakiej części potrzebujesz, nasi doradcy służą pomocą. Z wykorzystaniem specjalistycznych katalogów wspólnie odnajdziemy potrzebne elementy Twojej maszyny;
  • Regeneracja chłodnic – zajmujemy się usuwaniem usterek z używanych chłodnic, dzięki czemu możliwe jest przywrócenie im niskim kosztem pełnej sprawności;
  • Regeneracja sprężarek powietrza – chcąc uniknąć kupna nowych części, warto skorzystać z opcji ich regeneracji. Nasi diagności przeprowadzają przegląd techniczny części oraz określają stan ich zużycia, dzięki czemu wiesz, na czym będzie polegała regeneracja;
  • Regeneracja turbosprężarek – w rolnictwie istotną rolę odgrywa nie tylko sprawność maszyny, ale również jej moc. Dzięki regeneracji turbosprężarki możemy szybko przywrócić świetność każdej maszyny rolniczej, bez konieczności wymiany tej części na nową. Po regeneracji stan techniczny turbosprężarki odpowiada jej fabrycznemu odpowiednikowi;
  • Kontrola i regeneracja wtryskiwaczy – to działania konieczne dla utrzymania dobrej sprawności maszyny. Dzięki dobrze działającym częściom masz gwarancję, że paliwo w prawidłowy sposób zasila silnik Twojej maszyny. Jeśli nie masz pewności, czy wtryski działają prawidłowo, chętnie pomożemy. Przeprowadzimy rutynową kontrolę, a w razie konieczności ustalimy szczegóły ich regeneracji.

Części mechaniczne

Specjalizujemy się głównie w częściach do ciągników rolniczych, kombajnów, siewników oraz filtrach maszynowych. Nieobce są nam takie marki jak: Class, Case, Deutz Fahr, John Deere, Laverda, Grime, Holmer, Stoll, Accord, Amazone, Becker, Dutzi, Feraboli, Gaspardo, Hassia i wiele innych. Sprowadzamy między innymi zestawy naprawcze dla silników, chłodnice, filtry, wałki odbioru mocy, części do pras, systemów tnących, wozów paszowych, sieczkarnie, adaptery. Oferujemy także wszelkiego rodzaju akcesoria: zaczepy, haki, zawleczki, lampy ostrzegawcze, kule, łączniki centralne, a nawet zabawki. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Oferujemy zakup elementów OEM, czyli takich wersji oryginalnych produktów, które sygnowane są logiem producenta części, a nie ciągnika lub maszyny rolniczej. Jakościowo niczym nie różnią się one od innych elementów pierwszego montażu. Pochodzą z tej samej wytwórni, a materiał wykonany do ich montażu jest identyczny. Elementy OEM (Original Equipment Manufacturer) są zatem produktami o tak samo wysokiej jakości, co te, które producent ciągnika lub maszyny rolniczej posiada w swojej bezpośredniej sprzedaży. 

Sklep

W naszym sklepie znajdziesz bogaty asortyment związany z szeroko rozumianą branżą rolniczą. Dzięki przygotowanej przez nas ofercie online zyskujesz czas. Potrzebne części zamówisz w kilka minut, bez wychodzenia z domu. Realizacją Twojego zamówienia zajmujemy się niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty. O jakość dostawy troszczy się sprawdzona firma przewozowa. Zajrzyj tutaj i sprawdź, co dla Ciebie mamy.

Naszym klientom gwarantujemy szybkość realizacji połączoną z najwyższą jakością sprowadzanych przez nas części do maszyn rolniczych. Dodając do tego atrakcyjne ceny, wychodzimy naprzeciw wszelkim potrzebom rolników.

Nasi specjaliści dbają o każdy szczegół zlecenia i zamówienia, konsultując je na każdym etapie z klientem. Nieważne, z jakiej usługi zechcesz skorzystać – każdą zrealizujemy w 100%. Firma GALOP Wyposażenie Rolnictwa na co dzień dba o wysoką jakość i komfort pracy rolników.

Menu głowne

665 199 755