Za pobraniem

Za zamówiony towar zapłacisz przy odbiorze przesyłki u kuriera.

Zamówienia złożone do 15:30 wychodzą z naszej firmy tego samego dnia.

Przelewem – na niżej wskazany numer konta bankowego

GALOP Wojciech Gałosz
Konradowa 3/1U
48-303 Konradowa

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
Nr konta: 59 1020 3714 0000 4902 0086 9008

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 4 dni od daty złożenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie sklepu.

Szybkim przelewem internetowym

Autoryzacji płatności online dokonuje system realizacji transakcji płatniczych online tpay.com którego właścicielem jest Krajowy Integrator Płatności S.A.

Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji. Płatności on-line w sklepie internetowym agrogalop.pl/sklep są dokonywane za pośrednictwem Krajowy Integrator Płatności S.A, który gwarantuje bezpieczeństwo płatności w ramach platformy tpay.com.

Płatności dokonywane w systemie tpay.com zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa klientom serwisów internetowych, ze względu na stosowane bardzo silne zabezpieczenia transakcji typu SET (Secure Electronic Transaction) oraz SSL 128 bitów (Secure Socket Layer). Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo danych, które znane są tylko klientowi i obsługującemu go bankowi. Po dokonaniu płatności i jej zatwierdzeniu w wybranym systemie ponownie wraca na stronę sklepu co kończy transakcję zakupu. Całość płatności w jednym z dostarczanych przez nas systemów płatniczych trwa kilkadziesiąt sekund.

tpay

Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności online są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego agrogalop.pl

Menu głowne

665 199 755